Ostatní papíry

Barevné vlnité lepenky

Nabízíme vlnu E-Welle (rovnou) nebo W-Welle (vlnitou)

Tyto lepenky jsou určeny všem výtvarně zdatným a kreativním jedincům, kteří z nich dokáží vykouzlit krásné obrázky, dekorace, pasparty...  Pro svou barevnost, pevnost a plastičnost jsou vhodné také k výrobě krabiček, obalů, desek.

gramáž: 260 g/m2
velikost archů: 50x70 cm, A4, A3


Kartony, lepenky

Kreslicí karton

papíry známé pod názvem "ČTVRTKY", které jsou využívané nejvíce ve školách v hodinách výtvarné výchovy. Nabízíme v rozměrech A1, A2, A3, A4, ale také v roli o šířce 1 metr a délce 20 metrů.

gramáž: archy - 220 g/m2, role - 180 g/m2


Třívrstvá lepenka přírodní

skládá se ze dvou krycích vrstev a ze střední zvlněné vrstvy. Vyrábí se z papírů a kartonů o plošných hmotnostech od 80 do 180 g/m2. K jejich výrobě se využívá papírů nižší kvality s velkým podílem druhotných vláken tak, aby bylo dosaženo požadovaných vlastností. Ke spojování jednotlivých vrstev se nejčastěji používají škrobová nebo disperzní lepidla.

velikost archů: 70x100 cm


Zlato-stříbrná lepenka

lepenka z jedné strany potažená zlatou, z druhé strany stříbrnou folií

gramáž: 500 g/m2
velikost archů: 70x110 cm


Plakátový papír

Je prostě nepřehlédnutelný!

Ideální pro všechna sdělení, která musí být vždy na očích.
Tento jednostranně barvený neonový papír je k dostání ve čtyřech svítivých barvách: fluo zelená, fluo žlutá, fluo oranžová a fluo červená.

gramáž: 100 g/m2
velikost archů: A1, A4, A3


Samolepicí papír

Se splitem 3cm širokým, určený pro potisk v inkoustových i laserových tiskárnách a kopírkách, vhodný i pro ruční popis.
Je oblíbený pro své široké možnosti použití.

Dodáváme v barvách: bílá matná, bílá lesklá, modrá, žlutá, červená, zelená. Ve fluobarvách citron, oranžová, růžová, zelená.
Součástí naší nabídky je také zlatá a stříbrná samolepka

gramáž: 180 g/m2
velikost archů: 50 x 70 cm, A4, A3


Tenké barevné papíry

Tenké barevné papíry jsou značky Coloraction. Nabízíme je v 11 pastelových, 11 intenzivních, 4 fluo barvách. Barevnou nabídku doplňujeme o papíry hnědé a černé, celkem tedynabízíme 28 barev tenkých papírů formátu A4. Jsou balené po 500ks v balíku po jedné barvě (výjimku tvoří hnědý papír - balený po 100ks).

Ve formátu A3 nabízíme sety - 6 barev po 10 nebo 6 barev po 50ks. Set obsahuje barvy: žlutá, červená, světle a tmavě zelená, světle a tmavě modrá.