Grafické práce a tisk

Trifoil nabízí více jak 18 let grafické zpracování a tisk vašich firemních materiálů - vizitek, pozvánek, poukazů, oznámení, letáků, plakátů, vstupenek, výročních zpráv, brožurek, knížek, nabídek, jídelních lístků, lepených bloků, vzorníků, bannerů, billboardů ... stačí zavolat a my Vás navštívíme nebo se stavit v kamenném obchůdku na Husově ulici v Jihlavě a my se o Vás postaráme. Všechny návrhy zároveň můžeme vytisknout na papír, který si v naší prodejně s grafickými papíry vyberete a Vy se rozhodnete, který z návrhů a tisků je ten pravý. Malou ukázku z realizovaných zakázek naleznete v našem e-shopu


Na našich stránkách také uvádíme zlomek dalších grafiků - převážně na volné noze - kteří vám rádi pomohou s Vašimi projekty:

Michal Strejček
Odborné vzdělání na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, dlouholeté zkušenosti, vlastní grafické studio Grafir a mnoho realizovaných zakázek


Jarmila Kacerlová
Jarmila Kacerlová je grafička na volné noze žijící v Praze. Kromě digitální grafice se věnuje také tradičnímu kreslení. Pracuje s Adobe CS5.5.


Marcela Borovcová
V roce 1996 jsem začala pracovat v reklamní agentuře Ornides s r.o. jako počítačový grafik, poté ve studiu DERO s r.o. a M2 Design.


Lucie Holoušová
Vystudovala grafický design na Fakultě výtvarných umění v Brně. Pracuje jako grafický designér na volné noze.


Sylvie Bonczková
Navštěvuje střední školu reklamní tvorby - obor grafického designu. Ve volném čase ráda maluje, kreslí, zabývá se grafikou v různých soutěžích


Kristýna Moješčíková
Kromě grafiky se také zajímá o ilustraci, maluje, kreslí, fotografuje a zabývá se tvorbou webových stránek.


Michal Muzikant
Specializuje se na tvorbu logotypů a firemní design - jednotný vizuální styl (loga, grafický manuál, firemní a propagační tiskoviny).


Viktor Čermák
V současné době spolupracuji s několika reklamními a zprostředkovatelskými agenturami i s celou řadou drobných podnikatelů.


Zuzana Korčáková
Nabízím profesionální grafický design se zaměřením na loga a jednotný vizuální styl firmy, tištěnou grafiku, ilustrace a textilní design.


Marek Mundok
vyštudoval SOŠ polygrafickú v Bratislave a momentálne pracuje ako grafik na voľnej nohe. Ponúka širokú paletu grafických služieb (logo, print, ilustrácie, webdesign) a má bohaté skúsenosti hlavne zo zahraničnými klientami.


Jan Kvarda
Vystudoval střední školu, kde získal znalosti počítačové grafiky, typografie, tiskových technik a obalové techniky. Dále pokračoval ve večerním studiu (reklama, marketing, copywriting, grafický design, PR).


Miroslava Kolářová Šulcová
grafické práce pro tištěná i elektronická média: logotypy, corporate identity design (jednotný vizuální styl) včetně grafického manuálu, merkantilní a propagační tiskoviny, vizitky, hlavičkové papíry, obálky, katalogy, etikety, letáky, plakáty, propagační a dárkové předměty, orientační systémy a piktogramy, web design, knižní design...


Ondřej Horáček
grafické práce & webdesign


Barbora Baxová
Jsem grafik, malíř, kreslíř, 3D animátor a ilustrátor na volné noze. Spolupracuji s několika předními grafickými agenturami jako externí grafik a sama si momentálně buduji svoji vlastní značku.


Radka Láníková
Studium Propagačního výtvarnictví a Fotografie na Střední umělecké škole grafické v Jihlavě, 3 roky jako OSVČ v oblasti grafiky, návrhů, designu, webdesignu aj. propagačních materiálů.


Michaela Jindřišková
Jsem grafická designérka s kvalitní praxí a nabízím Vám profesionální tvorbu v oblasti grafického designu se zaměřením na jednotný vizuální styl firmy.


Veronika Fráňová
Jsem rychlá, kreativní, s velkou praxí, obsáhlým a rozmanitým portfoliem. Kreslím, maluji, vyrábím šperky. Navrhnu logo, korporátní design, web, merkantilní tiskoviny, knihy, časopisy, obalový design, spolupracovala jsem i na vymýšlení eventů, reklamních kampaní atd. Orientuji se v polygrafii, typografii. Pracuji od návrhu až po pre-press.


Zuzana Kazdová
Fotografka VŠ-Famu, 31 let, ŘP.sk.B., AJ...mluví, chodí, vnímá... .Současné působiště SŠOS-Jihlava, kde vyučuje fotografii


Helena Jiráková
jsem grafička a ilustrátorka na volné noze s pětiletou praxí. Žiji v Praze, kde také studuji v ateliéru grafického designu a konceptuální tvorby na škole současného umění Scholastika. Ve své grafické práci ráda využívám kresbu a malbu. Většinou se zabývám vytvářením tiskové grafiky (knihy, časopisy, letáky, plakáty, inzeráty, výroční zprávy), kombinací digitální a ruční ilustrace, ale uvítám jakoukoliv výtvarnou práci.


Vít Kraus
absolvoval VŠVH v Praze a FAVU VUT v Brně (ateliér video/multimédia/performance T. Rullera). Žije v Jihlavě. Zabývá se performancí, akcemi, environmentálními instalacemi, zvukem, videem, fotografií a grafikou.


Jan Dřevíkovský

Výtvarník, ilustrátor a grafik s dlouholetou praxí. Zkušenosti s realizací rozsáhlých vzdělávacích projektů, herní grafikou, knižní ilustrací, komiksovou kresbou, 3d grafikou a architektonickými vizualizacemi, digitální i klasickou malbou na zakázku

New layer...