Grafické papíry

Nabízíme papíry různé gramáže (80-300 g/m2), struktury (hladké i s prolisem, strojové i ruční), barvy (od bílé po černou, lesklé i průhledné), velikosti (70 x 100 cm, A3, A4) a hlavně v jakémkoli množství (od jedné A4 po celé rysy).

Využití papírů je široké. Jak na práci dětí - široká škála pestrých barev tvrdých i tenkých papírů, pro výtvarníky a umělce na malování, kreslení různými technikami, tisk z hloubky i z výšky, tak také na výzdobu Vašich prostor (chodby škol, stěny tříd, výlohy, prostory v budovách firem) nebo při pořádání výstav na výrobu paspart, kde určitě oceníte velikost našich papírů. Velkou oblibu mají také různé lepenky od 250 gramážových až po tloušťku 2,5 mm a papíry v rolích (tvrdé kreslicí, balicí nebo vlnité lepenky). Papíry také využijí grafici pro své návrhy a tisky vizitek, pozvánek, přáníček, knížek, letáků nebo nabídnou naše recyklované papíry pro ekologická centra.

Většina papírů, které dodáváme, má certifikaci FSC. Označení FSC dává záruku, že výrobek pochází z lesů obhospodařovaných podle ekologických a sociálních pravidel organizace FSC - Forest Stewardship Council. Zároveň zákazníkům umožňuje nakupovat výrobky ze dřeva s vědomím, že svým nákupem napomáhají zabránit devastaci světových lesů.