Aktuálně


V KAMENNÉM OBCHODĚ MÁME OTEVŘENO


Pondělí - Pátek: 9 -18 hodin


Podle zákona o evidenci tržeb je

prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.

Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu

u správce daně online;

v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 


!! NOVINKA !!
nově jsme naskladnili kraftový papír v gramáži 255

EMBOSOVANÁ PŘÁNÍ

GRAFICKÉ PRÁCE A TISK
ukázky z našich prací INTERNETOVÝ OBCHOD
nakupujte Vámi dobře známý sortiment grafických papírů pohodlně z Vaší kanceláře, či domova


 

CO SE U NÁS DĚJE

LISTOPADOVÉ PÁTEČNÍ EMBOSOVÁNÍ PŘI KÁVĚ

Celý listopad bychom se s Vámi, kteří již máte zkušenost s embosováním nebo jste úplnými začátečníky, chtěli setkávat v našem obchodě Trifoil na ulici Husova 10 v Jihlavě (1. patro). Vždy v pátek od 16 hodin.

Co můžeme nabídnout?
Prostor pro setkání, jeden embosovací strojek, asi 15 druhů kapes, řezací šablony, vyřezávací strojky i šablony, stroj na ohýbání papírů, řezačku a hlavně spoustu zbytků krásných grafických papírů, na které budeme embosovat a které si odnesete domů. Papíry, pokud Vás zaujmou, si zde můžete i zakoupit. K občerstvení pak kávu, vodu, čaj...

O co nám jde?
Rádi bychom se scházeli s Vámi, kteří se chcete podělit se svými zkušenostmi s touto technikou, popůjčovat si (samozřejmě jen v rámci posezení) své "kapsy", abyste nemuseli kupovat stále nové a zjistit od těch zkušenějších, co vše se dá vyrobit.

* pokud máte svůj embosovací strojek, vezměte ho s sebou

* pokud máte nějaké embosovací kapsy nebo vyřezávací strojky, řezací šablony ... nenechte je doma

* každá rada i pomoc je vítaná

Jak se přihlásit?
Náš obchůdek má omezený prostor, proto bychom každé setkání viděli na počet kolem 10 účastníků. Přihlásit se můžete na náš e-mail ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ), telefonicky (605 248 482 - Novotná) nebo osobně v obchodě (Husova 10, Jihlava)

Kolik Vás to bude stát?
Jde o setkání nikoli kurz, tedy vstup je zdarma. Papíry od jedné koruny (pokud budete chtít celé formáty - od A5 po formát B1, najdete ceny v našem e-shopu nebo v prodejně).

Termíny: 3., 10., 16. (pozor čtvrtek!), 24. listopadu vždy od 16:00, pokud bude zájem, můžeme pokračovat i v prosinci

Budeme se těšit na setkání s Vámi a věříme, že se pobavíme při zajímavé tvorbě.

Malá ochutnávka z embosovaných přáníček určených k výzdobě a dalšímu "zkrášlení" zde  ... a nebo tady:

images/stories/prani2.jpg

EMBOSOVÁNÍ na Sousedských slavnostech


Sousedské slavnosti v Komenského ulici v Jihlavě.

Děkujeme všem za účast.sousede1sousede2sousede3sousede4sousede7sousede8sousede13sousede12sousede14sousede15sousede18sousede17sousede11

sousede10SPOLUPRACUJEME

Chaloupky o.p.s.

Chaloupky jsou společností zabývající se ekologickou (environmentální) výchovu a vzděláváním (především pak výchovou k ochraně přírody a trvale udržitelnému rozvoji). Systém vzdělávání Chaloupek vychází z tradic, které středisko za 20 let svého působení na poli ekologické výchovy v ČR nabylo, a taky z inspirace v zahraničí, především Velké Británie a Nizozemí. Navazuje na dlouholeté zkušenosti zakladatelky střediska Mgr. Květoslavy Burešové.

(www.chaloupky.cz)


JSPS Melodie

Jihlavský smíšený pěvecký sbor Melodie byl založen v roce1998, a to pro radost. Od prvních dnů své existence je sbor spojen se Základní uměleckou školou v Jihlavě, kde má své zázemí. Za dobu existence sboru jeho členové zažili spoustu veselých chvil, poznali zajímavé lidi, procestovali kus Evropy, vybojovali několik medailí, vyčarovali  mnoho úsměvů a rozdali hodně radosti. To všechno s písničkou a v kolektivu lidí naladěných na stejnou notu. Sbor je smíšený z žen i mužů všech věkových kategorií, zpívajících věci vážné i veselé, v kostelích i v koncertních sálech, doma i na koncertních zájezdech.

(www.melodiejihlava.cz)