Aktuálně


V KAMENNÉM OBCHODĚ MÁME OTEVŘENO


Pondělí - Pátek: 9 -18 hodin

Podle zákona o evidenci tržeb je

prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.

Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu

u správce daně online;

v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

NABÍDKA PRO ŠKOLY

JARO 2018


EMBOSOVANÁ PŘÁNÍ

GRAFICKÉ PRÁCE A TISK
ukázky z našich prací INTERNETOVÝ OBCHOD
nakupujte Vámi dobře známý sortiment grafických papírů a výtvarných potřeb pohodlně z Vaší kanceláře, či domova
NABÍDKA PRÁCE


 

Trifoil na Facebooku
Uvízli jsme v sociální síti
sledujte naše aktuální informace na facebooku


 

CO SE U NÁS DĚJE

LISTOPADOVÉ PÁTEČNÍ EMBOSOVÁNÍ PŘI KÁVĚ

Celý listopad bychom se s Vámi, kteří již máte zkušenost s embosováním nebo jste úplnými začátečníky, chtěli setkávat v našem obchodě Trifoil na ulici Husova 10 v Jihlavě (1. patro). Vždy v pátek od 16 hodin.

Co můžeme nabídnout?
Prostor pro setkání, jeden embosovací strojek, asi 15 druhů kapes, řezací šablony, vyřezávací strojky i šablony, stroj na ohýbání papírů, řezačku a hlavně spoustu zbytků krásných grafických papírů, na které budeme embosovat a které si odnesete domů. Papíry, pokud Vás zaujmou, si zde můžete i zakoupit. K občerstvení pak kávu, vodu, čaj...

O co nám jde?
Rádi bychom se scházeli s Vámi, kteří se chcete podělit se svými zkušenostmi s touto technikou, popůjčovat si (samozřejmě jen v rámci posezení) své "kapsy", abyste nemuseli kupovat stále nové a zjistit od těch zkušenějších, co vše se dá vyrobit.

* pokud máte svůj embosovací strojek, vezměte ho s sebou

* pokud máte nějaké embosovací kapsy nebo vyřezávací strojky, řezací šablony ... nenechte je doma

* každá rada i pomoc je vítaná

Jak se přihlásit?
Náš obchůdek má omezený prostor, proto bychom každé setkání viděli na počet kolem 10 účastníků. Přihlásit se můžete na náš e-mail ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ), telefonicky (605 248 482 - Novotná) nebo osobně v obchodě (Husova 10, Jihlava)

Kolik Vás to bude stát?
Jde o setkání nikoli kurz, tedy vstup je zdarma. Papíry od jedné koruny (pokud budete chtít celé formáty - od A5 po formát B1, najdete ceny v našem e-shopu nebo v prodejně).

Termíny: 3., 10., 16. (pozor čtvrtek!), 24. listopadu vždy od 16:00, pokud bude zájem, můžeme pokračovat i v prosinci

Budeme se těšit na setkání s Vámi a věříme, že se pobavíme při zajímavé tvorbě.

Malá ochutnávka z embosovaných přáníček určených k výzdobě a dalšímu "zkrášlení" zde  ... a nebo tady:

images/stories/prani2.jpg

EMBOSOVÁNÍ na Sousedských slavnostech


Sousedské slavnosti v Komenského ulici v Jihlavě.

Děkujeme všem za účast.sousede1sousede2sousede3sousede4sousede7sousede8sousede13sousede12sousede14sousede15sousede18sousede17sousede11

sousede10SPOLUPRACUJEME

Chaloupky o.p.s.

Chaloupky jsou společností zabývající se ekologickou (environmentální) výchovu a vzděláváním (především pak výchovou k ochraně přírody a trvale udržitelnému rozvoji). Systém vzdělávání Chaloupek vychází z tradic, které středisko za 20 let svého působení na poli ekologické výchovy v ČR nabylo, a taky z inspirace v zahraničí, především Velké Británie a Nizozemí. Navazuje na dlouholeté zkušenosti zakladatelky střediska Mgr. Květoslavy Burešové.

(www.chaloupky.cz)


ČSOP Kněžice

ZO ČSOP Kněžice je součástí celostátní organizace Českého svazu ochránců přírody, který je zaměřen na ochranu přírody a ekologickou výchovu, vzdělávání a osvětu. ČSOP Kněžice je zřizovatelem samostatné právnické osoby "Chaloupky o.p.s., školská zařízení pro zájmové a další vzdělávání" a vlastníkem areálu Chaloupky.

(www.csopknezice.cz)


Knižní aukce

Jihlavský internetový antikvariát a veřejná aukční síň, prodej kvalitních čajů, příležitostná čajovna.

www.knizniaukce.cz


Galerie Eclectic

The ground floor houses Eclectic Gallery. Founded in 2002, the gallery specialises in contemporary design jewellery, contemporary design glass, historical glass, paintings, graphics and photography, offering also an eclectic selection of antiques (china, glass, jewellery). The wide range of artefacts is supplemented by artistic postcards and cards, including Czech art stamps. The gallery offers a 5% discount to the guests of the house. It is possible to arrange for shipment by Spedia. Open daily 12–18 (or upon request).

(www.eclecticgallery.cz)


Nakladatelství Orsiny

Nakladatelství ORSINI se specializuje na vydávání překladové literatury, knížek pro děti, přání do obálky a pohlednic. Sídlí v domě U vodopádu na Malé Straně, Jánský vršek 1, kde si v galerii Eclectic můžete produkci nakladatelství prohlédnout i koupit (denně 10-18).

(http://web.me.com/varden/ORSINI/Nakladatelstvi.html)


JSPS Melodie

Jihlavský smíšený pěvecký sbor Melodie byl založen v roce1998, a to pro radost. Od prvních dnů své existence je sbor spojen se Základní uměleckou školou v Jihlavě, kde má své zázemí. Za dobu existence sboru jeho členové zažili spoustu veselých chvil, poznali zajímavé lidi, procestovali kus Evropy, vybojovali několik medailí, vyčarovali  mnoho úsměvů a rozdali hodně radosti. To všechno s písničkou a v kolektivu lidí naladěných na stejnou notu. Sbor je smíšený z žen i mužů všech věkových kategorií, zpívajících věci vážné i veselé, v kostelích i v koncertních sálech, doma i na koncertních zájezdech.

(www.melodiejihlava.cz)