Aktuálně

 

V KAMENNÉM OBCHODĚ MÁME OTEVŘENO


Pondělí - Pátek: 9 -18 hodin

Podle zákona o evidenci tržeb je

prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.

Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu

u správce daně online;

v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 


EMBOSOVANÁ PŘÁNÍ

NOVĚ SRDÍČKA !!!!
GRAFICKÉ PRÁCE A TISK
ukázky z našich prací INTERNETOVÝ OBCHOD
nakupujte Vámi dobře známý sortiment grafických papírů a výtvarných potřeb pohodlně z Vaší kanceláře, či domova
NABÍDKA PRÁCE


 

Trifoil na Facebooku
Uvízli jsme v sociální síti
sledujte naše aktuální informace na facebooku


 

CO SE U NÁS DĚJEAKCE
Sousedské slavnosti v Komenského ulici v Jihlavě, sobota 17. 9. 2016.
Děkujeme všem za účast.sousede1sousede2sousede3sousede4sousede7sousede8sousede13sousede12sousede14sousede15sousede18sousede17sousede11

sousede10SPOLUPRACUJEME

Chaloupky o.p.s.

Chaloupky jsou společností zabývající se ekologickou (environmentální) výchovu a vzděláváním (především pak výchovou k ochraně přírody a trvale udržitelnému rozvoji). Systém vzdělávání Chaloupek vychází z tradic, které středisko za 20 let svého působení na poli ekologické výchovy v ČR nabylo, a taky z inspirace v zahraničí, především Velké Británie a Nizozemí. Navazuje na dlouholeté zkušenosti zakladatelky střediska Mgr. Květoslavy Burešové.

(www.chaloupky.cz)


ČSOP Kněžice

ZO ČSOP Kněžice je součástí celostátní organizace Českého svazu ochránců přírody, který je zaměřen na ochranu přírody a ekologickou výchovu, vzdělávání a osvětu. ČSOP Kněžice je zřizovatelem samostatné právnické osoby "Chaloupky o.p.s., školská zařízení pro zájmové a další vzdělávání" a vlastníkem areálu Chaloupky.

(www.csopknezice.cz)


Knižní aukce

Jihlavský internetový antikvariát a veřejná aukční síň, prodej kvalitních čajů, příležitostná čajovna.

www.knizniaukce.cz


Galerie Eclectic

The ground floor houses Eclectic Gallery. Founded in 2002, the gallery specialises in contemporary design jewellery, contemporary design glass, historical glass, paintings, graphics and photography, offering also an eclectic selection of antiques (china, glass, jewellery). The wide range of artefacts is supplemented by artistic postcards and cards, including Czech art stamps. The gallery offers a 5% discount to the guests of the house. It is possible to arrange for shipment by Spedia. Open daily 12–18 (or upon request).

(www.eclecticgallery.cz)


Nakladatelství Orsiny

Nakladatelství ORSINI se specializuje na vydávání překladové literatury, knížek pro děti, přání do obálky a pohlednic. Sídlí v domě U vodopádu na Malé Straně, Jánský vršek 1, kde si v galerii Eclectic můžete produkci nakladatelství prohlédnout i koupit (denně 10-18).

(http://web.me.com/varden/ORSINI/Nakladatelstvi.html)


JSPS Melodie

Jihlavský smíšený pěvecký sbor Melodie byl založen v roce1998, a to pro radost. Od prvních dnů své existence je sbor spojen se Základní uměleckou školou v Jihlavě, kde má své zázemí. Za dobu existence sboru jeho členové zažili spoustu veselých chvil, poznali zajímavé lidi, procestovali kus Evropy, vybojovali několik medailí, vyčarovali  mnoho úsměvů a rozdali hodně radosti. To všechno s písničkou a v kolektivu lidí naladěných na stejnou notu. Sbor je smíšený z žen i mužů všech věkových kategorií, zpívajících věci vážné i veselé, v kostelích i v koncertních sálech, doma i na koncertních zájezdech.

(www.melodiejihlava.cz)