Nabídka pro školy

Vážené paní ředitelky, ředitelé, učitelé, výtvarníci,

již dvanáctým rokem se zabýváme prodejem grafických papírů také ve školách, školkách.
Za tuto dobu jsme získali mnoho stálých zákazníků. Více než tisíc školek a škol zná náš sortiment papíru, který se měnil, jak jsme přibírali různé druhy papírů. Cílem je oslovit co možná nejvíce z Vás a dát Vám tak možnost rozšířit kreativní činnost jak Vaši, tak Vašich žáků, studentů a dětí předškolního věku.

Naše papíry jsou určeny pro svoji velikost a barevnou stálost převážně k výzdobě škol a školek. Ušetří práci vašim učitelům, kteří se snaží zkrášlovat velké stěny na chodbách, ale i ve třídách, vytváří různé projekty, dělají skupinové práce. Na toto vše se hodí papír, který se nemusí slepovat z několika malých formátů. Děti na něm mají prostor se "vyřádit". Ale i menší formáty se dají využít. Třeba k výrobě přáníček, záložek, obalů, desek, paspart, papírových hraček, obrázků, ozdob, skládanek, krabiček. Slouží také k tisku na Vašich tiskárnách (samozřejmě s ohledem na gramáž papíru) například vizitek, přáníček, pozvánek, diplomů, osvědčení, jídelních lístků, hlavičkových papírů školy, rozvrhů, obalů, výročních zpráv, letáků.... Zajímavá je také nabídka recyklovaných papírů.
Grafický papír svou zajímavou a různorodou strukturou umožňuje i v jednobarevném tisku získat prestižní výsledek.

Pokud ještě nemáte náš vzorník, kontaktujte nás

Zajímavé papíry v roli - NÍZKÉ CENY:


Chaloupky o.p.s.

Do mateřský škol a nižších ročníků škol základních dodáváme naučné vystřihovánky ptáků, kytek, motýlů, ryb a brouků, které slouží dětem ke hraní, malování, vystřihování a hlavně také k poznávání.
Nově máme v prodeji knížku říkanek s omalovánkami ze života hmyzu: Už jste o tom slyšeli?